1501 | Firm | Sha Samuels, Paul Ryker, James Davis, Rob Lynch | 2013 | | |
1502 | Firm | Shorty Smalls, Mr. Class , Bobby Shields, John Kermon | 2013-2014 | | |
1503 | Firm | Elijah Six, Jay Bryxx, Richard E. Stone Esq, Sammy Diaz, Patrick Saint | - | | |
1504 | Firm | Rylie Jackson, Ricky Noren, ESQ | 2017 | | |
1505 | Firm | Rylie Jackson, Ricky Noren, ESQ, Sierra, Vanessa Azure, Valentin Bravo | 2018-2019 | | |
1506 | Firm | Izzy Shaw, Joe Mundie, Duke Marshall | 2023- | | |
1507 | First Choice | Rick The First Choice, Davies, KAGE, Pierre , SP Petersen | 2010-2011 | | |
1508 | First Class | Kevin Graham, Mike Van Slyke/Punisher VanSlyke, Zachary Springate III | 2010-2014 | | |
1509 | First Family | Kevin Sullivan, Jimmy Hart, Bobby Eaton, Koko Ware/Sweet Brown Sugar, Jim Neidhart, Iron Sheik, King Kong Bundy, Rick Rude, Eddie Gilbert, Randy Savage, Dream Machine, Pork Chop Cash, Tommy Rich, Kendo Nagasaki, Kamala, Larry Latham, Lanny Poffo, Masao Ito, Austin Idol, Norvell Austin, Ox Baker, Dennis Condrey, Sabu The Wildman, Chick Donovan, Wayne Ferris, Buddy Landel, Andy Kaufman, Len Denton, Jim Cornette, Lucifer , The Prince Of Darkness , Nightmare , Speed | 1977-1989 | | |
1510 | Fists Of Chaos | Krazy Celtik, Manthor, Whiplash | 2009-2010 | | |
1511 | Fit Club | Coach Flexo, Dicky Mayer, Dillon Divine, Matt XStatic | 2017- | | |
1512 | Fite Network | Kid Fite, Krieger, Lou King Sharp | 2017-2020 | | |
1513 | Fixer Nation | Jay Bradley, Wrecking Ball Legursky, Matt Vine, The Fixer | 2023 | | |
1514 | Fixers LLC | Jay Bradley, Wrecking Ball Legursky, Matt Vine, The Fixer | 2023- | | |
1515 | Flexor Industries | Chest Flexor, Shiima Xion, Bobby Beverly, Jessicka Havok, Allysin Kay, Flip Kendrick, Louis Lyndon, Sassy Stephie, Shane Hollister, Trik Davis | 2011-2012 | | |
1516 | Flip And Fly | Mark Benjamin, The Rotation, Senza Volto | 2016- | | |
1517 | Flirtation | Love Doug, The Romantic Touch, The Tender Weapon | 2022-2023 | | |
1518 | Flood | Deucalion, Jimmy Jacobs, Delirious, Soldier Ant, Ares, Nøkken, Milo Schnitzler, 17 , The Shard, Arctic Rescue Ant, Missile Assault Ant, Orbit Adventure Ant, Sidney Bakabella, Max Smashmaster, Blaster McMassive, Flex Rumblecrunch, Jaka, Oleg The Usurper, Sinn Bodhi, Oliver Grimsly, Qefka The Quiet, Dr. Cube , Haack, Slaash, Volgar, The Lithuanian Snow Troll, combatANT, deviANT, Tursas, Eddie Kingston, Jigsaw | 2014 | | |
1519 | Florida Express | Daniel Mishima, Michael Iwasa, Kensuke Sasaki, Johnson Florida, Jackson Florida | 2004-2006 | | |
1520 | Florida Power And Lovin' | Tony Apollo, Anthony Adonis & Billy Fives | 1999-2000 | | |
1521 | Flower Children | Flower Child, Ricky Janick, Balls Of Steel, Tim Le Strange | - | | |
1522 | Fold | Mempho Mofo, Jack Cicero, Jimmy Cicero, Trace Matthews | 2015-2018 | | |
1523 | Following | Chris Bradley, Kristian Ross, Mouse, Alex Stretch, Anthraxx | 2022 | | |
1524 | Fontana Family | AJ Fontana, Mason Quinn, Tommy Gunn , Logan Lasher, Italian Black Stallion | 2003-2004 | | |
1525 | Force de Frappe | Simon Easton, Karl Jepson, Ron Mitchell | 2015- | | |
1526 | Force de Frappe | Simon Easton, Karl Jepson, Ron Mitchell, MG Animal, Ron Mitchell | 2013-2015 | | |
1527 | Forefathers | Davis Storm, Hartley Jackson, Nate Dooley, Justin Sane | 2006 - 2007 | | |
1528 | Forefathers Of CZW | Nick Gage, Justice Pain, Zandig, Lobo, Eddie Kingston | 2006 | | |
1529 | Foreign Exchange | Jean-Paul Basse, Sebastian Broadway, Uzi Akiva | 2007-2009 | | |
1530 | Foreign Legion | Sheik Muhammad Mustafa, Luis Diamante, Ivan Radski, Mandingo , Sway , Isaac Montana, Noj The Wild Samoan | 2009-2010 | | |
1531 | Foreign Legion | Stevie Caballero, Dutch Hagen, Joe Cothern, Boris Saarikoski, Tim Rockwell, Bernard Funk, El Famoso | 2009-2011 | | |
1532 | Forged | Mike Quackenbush, Jigsaw, Mobius, Joshua Wells, Xavier Faraday, Josue Ibanez, ZERO | 2019-2020 | | |
1533 | Forgotten | Jimmy Jacobs, BJ Whitmer, Tommy Mercer | 2014-2015 | | |
1534 | Forgotten | Alex Cavanagh, Glen Dunbar, Jam O'Malley | 2014-2016 | | |
1535 | Forsaken | Count Jeddius, Dante Slade, Lulu Molotov | - | | |
1536 | Forsaken | CJ Connors , Joe Black , Arin Carter, Regan, Steven Keane | 2022- | | |
1537 | Forsaken 4 | Karl Briscoe, Mark Andrews, Jay Phenomenon, Mr. Cobra | - | | |
1538 | Foundation | Biff Slater, Bobby Fonta, Tony DeVito | 2018- | | |
1539 | Foundation | The Shark , Chris Target, James Grace, TJ Max | 2012-2016 | | |
1540 | Foundation | Jake Crist, Ron Mathis, Dustin Rayz, Mikael, Wings, Alex Colon, Zachary Wentz, Benjamin Boone, Pat The Bruiser, Bruce Grey, Sid Fabulous | 2015-2018 | | |
1541 | Foundation | Andrew Carter/The Shark , Chris Target, Julio, Marco Garcia | 2019- | | |
1542 | Foundation | Martin Casaus, Derrick Jannetty, Stevie Slick | 2013-2014 | | |
1543 | Foundation Of The Future | Bradley Evans/Brad Evans, Ryan Riley, Zach Dynamite | 2019- | | |
1544 | Founding Fathers | Bubba The Bulldog, John McChesney, Dennis Gregory, Jimmy Vegas, Dean Radford, Super Hentai | 2010- | | |
1545 | Four Nations | Jack Bonza, Adam Hoffman, Mick Moretti, Madison Eagles, Sean Kustom, Charli Evans, Jessica Troy, Shazza McKenzie, Tama Williams | 2013-2019 | | |
1546 | Four Star Heroes | Chris Castro, Matt Knicks, Nick Brubaker | - | | |
1547 | FourFront | James Ellis, Chris Bronson, Toby St. John, Jordan Sparkes | 2023- | | |
1548 | Fourmage Horsemen | Ricotta Flair, Parm Anderson, Gorgonzole Anderson, Tully Blancheddar | 2018- | | |
1549 | Fourth Gunn | Johnny Gargano, Biff Busick, Drew Gulak, TARIK, Chuck Taylor | 2015-2016 | | |
1550 | Foxx Unit | Joey Foxx, Aragon , Freya Fury | 2021- | | |
1551 | Fracture | Connors, Troy Merrick, Justin Newhook | 2019 | | |
1552 | Franchise Players | Cedric The Hitman, Dr. Kliever, G-Shock | 2005-2010 | | |
1553 | Franchise Players | Rick Russo, Shane Sanchez, David Kyzer, John E. Stone, LJ McDaniels, Les Mayne | 2012-2013 | | |
1554 | Franchise Players | Shane Douglas, Chris Cannon , Mr. Hughes, Nick Hamrick, Shane Storm | 2022- | | |
1555 | Frank Sisters | Akane Fujita, Hiragi Kurumi, Mochi Miyagi | 2018-2021 | | |
1556 | Frat Pack | Marty Vain, Eric Everlast, Kevin Dunn, Ricky Dominguez, Brian Immaculate, Jamie Somers | 2001-2003 | | |
1557 | Fraternity | Bradford Montague, Channing Decker, Trent Gibson | 2014- | | |
1558 | Fraternity | Bobby Banks, Fredo Majors, Jay Curcio/Ace Matthews | 2016-2020 | | |
1559 | Freak Club | Baal, Doctor D, Chris Ramirez, Violent Tom, Trouble | 2005-2006 | | |
1560 | Freak Show | Dru Onyx, Handsome JF, Shayne Hawke, Stew Korvus | 2011-2012 | | |
1561 | Freak Squad | Dom Vitalli, Frenchy Riviera & Gabriel Gallo | 2009-2013 | | |
1562 | Freaks | Jeckles & Jinxx & T-Lo The Insano & Jonny Yen | 2015- | | |
1563 | Freakshow | Buck Nasty/Jared Gaw, Big Daddy Bravo, Colossus , Gene Joseph | 2011 | | |
1564 | Freakshow | Massive Q, Toxin, Zander Bathory, Rigga Mortis/Mr. Mortis, Il Cognito, Emo Kid Rain | 2007-2010 | | |
1565 | Freakshow | Marrow, Nicky Foxley, Fluffi The Clown | 2020- | | |
1566 | Freebabes | Haley J, Jazzy Yang, Miranda Gordy | 2021 | | |
1567 | Fresh Bodies | A Jax, D Dre, Delicious Donovan | 2017- | | |
1568 | Friends Under Corporate Contract | Ashton Jacobs, Dan The Man , T-Ray | 2019 | | |
1569 | Friends With Benefits | Joanna Rose, Chris Masters, Bubblegum, Rampage Brown, T-Bone, Iestyn Rees | 2015 | | |
1570 | Friendship Farm | Jervis Cottonbelly, Robin Shaw, Darwin Finch, Super Beetle, Kid Isaac | 2019-2021 | | |
1571 | Front | Trooper Audubon, Nicholas Kaye, Ryan Galeone, Ace Delic, Biff Busick, Sozio, Eric Corvis, Stockade | 2013-2015 | | |
1572 | Full Power Girls | Yuzuki Aikawa, Yoko Bito, Kairi Hojo, Yuhi, Hiroyo Matsumoto, Saki Kashima | 2012-2013 | | |
1573 | Fullers House | Isaiah Frazier, Josh Fuller, Mack Buckler, Donnie Dollars, Obsidian, Ivan | 2017- | | |
1574 | Fun Lovin' Criminals | Alex Shelley, Jaimy Coxxx, Zach Gowen, The DBA, Truth Martini, Mr. Meaner, Eddie Venom | 2003-2021 | | |
1575 | Fundamental Violence | Brogan Finlay, Damion Turner, Pete Youngblood | 2022-2023 | | |
1576 | Funhouse | Beastly Brody, BJ, Chuckles, Jester Yorick, Mr. Pig, OPP, The Puerto Rican Hound Dogg, Tweedle Die | 2016-2019 | | |
1577 | Funk Brothers | Terry Funk, Hoss Funk, Jimmy Jack Funk | 1986 | | |
1578 | Funk Masters Of Wrestling | Terry Funk, Victor Quinones, Mr. Gannosuke, The Gladiator, Horace Boulder, Headhunter A, Headhunter B, Hisakatsu Oya, Super Leather | 1996-1997 | | |
1579 | Funks | Dory Funk/Dory Funk Sr., Dory Funk Jr., Terry Funk | 1963-1972 | | |
1580 | Funky Bunch | Michael Avery, Phoenix Taylor, Marky Mark | 2008 | | |
1581 | Funky Express | Akitoshi Saito, Masao Inoue, Mohammed Yone, Shuhei Taniguchi/King Tany | 2021- | | |
1582 | Fur Horsemen | Kaden Talbain, Sarian Soft Paws, Scott Henson | 2019- | | |
1583 | Furies | Ophidian, Icarus, Fire Ant, Obariyon, Solo Darling, Travis Huckabee, Ashley Vox, Delmi Exo | 2016-2017 | | |
1584 | Furious Foundation | Brett Sharp, Cecil R. Furious, Deacon B. Furious | - | | |
1585 | Future | Bryan Lawson, Jonathan Corvidae, LJ Onyx | 2016 | | |
1586 | Future Hall Of Famers | Bernie D, Brad Michaels, Damon Windsor, Dane Griffin, Dustin Heritage, Eric Rose, John O'Malley, Kenny Campbell, Shane Rawls, Wage | 2009-2012 | | |
1587 | Future Hall Of Famers | CJ Ward, Damien Morte, Jermaine Johnson, Johnny Z , Shawn McHale | 2017 | | |
1588 | Future Legends | Rogan Karguis, Jono Petreski, Kenicki Wheeler/Cameron Stone, Tommy Knight, Rory Holmes, Lena Kross, Julian Ward | 2019-2021 | | |
1589 | Future Of Entertainment | Fabulous Frank, Larry Lane, J-Dawg, Jordan Rayner | 2011- | | |
1590 | Fuyuki-gun | Hiromichi Fuyuki/Kodo Fuyuki, Jado, Gedo, Super Leather, Flying Kid Ichihara | 1994-1997 | | |
1591 | G-Code | Darrell Shaw, Clarence Dotson, Rico Bravo, Lee Roller | 2023- | | |
1592 | G-EGGS | Yuji Nagata, Manabu Nakanishi, Yutaka Yoshie, Brian Johnston, Masakazu Fukuda | 2000-2001 | | |
1593 | GBH | Big Grizzly, Robbie X, Damian Dunne, Kip Sabian, Adam Maxted, Blake , Dan Moloney | 2017-2018 | | |
1594 | GEKIDO | The Shard, 17 , Jigsaw, deviANT, 17 , combatANT, assailANT | 2012-2014 | | |
1595 | GENESIS | Fire Katsumi, Ibuki, Masayoshi Miyairi, Bomber Tatsuya, Akira Jumonji | 2024- | | |
1596 | GET | Kenta Kobashi, Johnny Ace, Patriot | 1997-1998 | | |
1597 | GLG | Jake Lee, Jack Morris, Anthony Greene, Tadasuke, YO-HEY, LJ Cleary | 2022- | | |
1598 | GOAT | Kris Kage, Raze , G-Murda, Whiplash | 2011- | | |
1599 | GQ | Jake Manning, Guy Smith, Luscious P. Cotrain, Stan Sallinger | - | | |
1600 | GQ Corporation | Alexis Machine, Bobby Casanova, Brian Fury , GQ Masters III, The Xtremist | 2000 | | |